Redirect Extensions (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: User
az: İstifadəçi

en: Page
az: Səhifə

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
