Redirect Extensions (8.x-1.6) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Page
cy: Tudalen

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Custom
cy: Addasu

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
