Redirect Extensions (8.x-1.6) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ

en: About
gu: વિશે
