Redirect Extensions (8.x-1.7) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: User
ar: المستخدم

en: Page
ar: الصفحة

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Custom
ar: مخصص

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
