Redirect Extensions (8.x-1.7) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: User
fa: کاربر

en: Page
fa: صفحه

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Custom
fa: سفارشی

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Apply
fa: تایید

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: With selection
fa: با انتخاب شده‌ها
