Redirect Extensions (8.x-1.7) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Export
fil: Luwasin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Page
fil: Pahina

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
