Redirect Extensions (8.x-1.7) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Page
ku: پەڕە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: About
ku: دەربارە
