Redirect Extensions (8.x-1.7) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Reset
ro: Resetează

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Page
ro: Pagina

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Custom
ro: Personalizat

en: Desc
ro: Descendent

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Created By
ro: Creat de

en: Original language
ro: Limba originală

en: With selection
ro: Cu cele selectate
