Redirect Extensions (8.x-1.7) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
