Redirect Extensions (8.x-1.7) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: Page
sk: Strana

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Custom
sk: Vlastná

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: With selection
sk: S výberom
