Redirect Extensions (8.x-1.7) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: User
ta: பயனாளர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
