Redirect Extensions (8.x-1.8) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Reset
af: Herstel

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: Page
af: Bladsy

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
