Redirect Extensions (8.x-1.8) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Reset
hr: Poništi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: Page
hr: Stranica

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
