Redirect Extensions (8.x-1.9) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Reset
is: Endursetja

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: User
is: Notandi

en: Page
is: Síða

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
