Redirect Extensions (8.x-1.9) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Reset
sv: Återställ

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: User
sv: Användare

en: Page
sv: Sida

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Custom
sv: Anpassad

en: Desc
sv: Fallande

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Just a timestamp field.
sv: Bara ett fält för tidsstämpel.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Redirect status
sv: Omdirigeringsstatus

en: Status code
sv: Statuskod

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
sv: Du kan hitta mer information om HTTP-omdirigeringsstatuskoder på <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: URL Redirects
sv: URL-omdirigeringar

en: Created By
sv: Skapad av

en: Original language
sv: Ursprungsspråk

en: With selection
sv: Med urval

en: List of redirects
sv: Lista över omdirigeringar

en: There is no redirect yet.
sv: Det finns ingen omdirigering ännu.
