Redirect Metrics (2.0.2-rc1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
