Redirect Metrics (2.0.2-rc1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: Filter
fil: Salain

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
