Redirect Metrics (2.0.2-rc1) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Created
hu: Létrehozva

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Filter
hu: Szűrő

en: Desc
hu: Csökk

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: 301 Moved Permanently
hu: 301 Véglegesen áthelyezve

en: 307 Temporary Redirect
hu: 307 Ideiglenes átirányítás

en: 300 Multiple Choices
hu: 300 Többszörös választás

en: 302 Found
hu: 302 Találat

en: 303 See Other
hu: 303 Lásd máshol

en: 304 Not Modified
hu: 304 Nem módosult

en: 305 Use Proxy
hu: 305 Proxy használat

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Status code
hu: Állapotkód

en: Last accessed
hu: Utolsó használat

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Original language
hu: Eredeti nyelv

en: With selection
hu: A kiválasztottakkal

en: List of redirects
hu: Átirányítások listája

en: There is no redirect yet.
hu: Még nincsenek átirányítások.
