Redirect Metrics (2.0.2-rc1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Created
nn: Laga

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Filter
nn: Filtrer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -
