Redirect Metrics (2.0.2-rc1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »
