Redirect Metrics (2.0.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: Created
sq: Krijuar

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Filter
sq: Filtri

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
