Redirect metrics (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
