Redirect metrics (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
