Redirect metrics (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Created
sv: Skapad

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Filter
sv: Filtrera

en: Desc
sv: Fallande

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Status code
sv: Statuskod

en: Last accessed
sv: Senaste åtkomst

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Original language
sv: Ursprungsspråk

en: With selection
sv: Med urval

en: List of redirects
sv: Lista över omdirigeringar

en: There is no redirect yet.
sv: Det finns ingen omdirigering ännu.
