Redirect Metrics (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Created
ru: Создано

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Filter
ru: Фильтр

en: Desc
ru: По убыванию

en: Redirect
ru: Переадресация

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: 301 Moved Permanently
ru: 301 Перемещёно Окончательно

en: 307 Temporary Redirect
ru: 307 Временно перемещено

en: 300 Multiple Choices
ru: 300 Множество Выборов

en: 302 Found
ru: 302 Найдено

en: 303 See Other
ru: 303 Смотреть Другое

en: 304 Not Modified
ru: 304 Не Изменялось

en: 305 Use Proxy
ru: 305 Использовать Прокси

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Status code
ru: Код состояния

en: Last accessed
ru: Последний доступ

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Original language
ru: Язык оригинала

en: With selection
ru: С выделенным

en: There is no redirect yet.
ru: Перенаправлений пока нет.
