Redirect Metrics (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Created
et: Loodud

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Filter
et: Filtreeri

en: Desc
et: Kahanev

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Last accessed
et: Viimati kasutatud

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Original language
et: Algne keel
