Redirect Metrics (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Created
uk: Створено

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Filter
uk: Фільтр

en: Desc
uk: Спад

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: 301 Moved Permanently
uk: 301 Переміщене Остаточно

en: 307 Temporary Redirect
uk: 307 - Тимчасово переміщене

en: 300 Multiple Choices
uk: 300 Безліч Виборів

en: 302 Found
uk: 302 Знайдене

en: 303 See Other
uk: 303 Дивитися Інше

en: 304 Not Modified
uk: 304 Не Змінювалося

en: 305 Use Proxy
uk: 305 Використовувати Проксі

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Status code
uk: Код стану

en: Last accessed
uk: Останнє використання

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Original language
uk: Мова оригіналу

en: With selection
uk: З вибраним
