Redirect Sage (1.0.1-beta2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: file
ru: файл

en: Source type
ru: Тип источника

en: Migration
ru: Миграция

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.
