Redirect Sage (1.0.1-beta2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: file
fr: fichier

en: Source type
fr: Type source

en: Processed @current out of @total.
fr: @current sur @total traité(s).

en: text field
fr: champ texte

en: An error occurred during processing
fr: Une erreur s'est produite lors du traitement
