Redirect Sage (1.0.1-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: file
lv: fails

en: Migration
lv: Migrācija

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
