Redirect Sage (1.0.1-beta2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: file
pt: arquivo

en: Source type
pt: Tipo origem

en: Migration
pt: Migração

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total
