Redirects entity manager (1.0.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Test
af: Toets

en: Save
af: Stoor

en: All
af: Alle

en: To
af: Aan

en: From
af: Van
