Redirects entity manager (1.0.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Test
be: Тэст

en: Save
be: Захаваць

en: All
be: Усе

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: About
be: Аб
