Redirects entity manager (1.0.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Test
bg: Тест

en: Save
bg: Запази

en: All
bg: Всички

en: To
bg: До

en: From
bg: От
