Redirects entity manager (1.0.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: All
bn: সমস্ত

en: To
bn: বরাবর

en: About
bn: সম্পর্কে
