Redirects entity manager (1.0.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Test
ca: Prova

en: Save
ca: Desa

en: All
ca: Tot

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: 301 Moved Permanently
ca: 301 Mogut permanentment

en: 307 Temporary Redirect
ca: 307 Redirecció Temporal

en: Status Code
ca: Codi d'estat

en: 302 Found
ca: 302 Trobat

en: 303 See Other
ca: 303 Veieu d'Altres

en: About
ca: Detalls

en: Redirect status
ca: Estat de la redirecció

en: The redirect language.
ca: La llengua de la redirecció.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
ca: Comenceu a escriure el títol d'una peça de contingut per a seleccionar-la. Podeu també introduir un camí intern com %add-node o una URL externa com %url. Introduïu %front per a enllaçar a la portada. Introduïu %nolink per a mostrar només el text de l'enllaç. Introduïu %button per a mostrar només un text accessible via teclat.
