Redirects entity manager (1.0.0) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Language
es: Idioma

en: Edit
es: Editar

en: Test
es: Prueba

en: Save
es: Guardar

en: All
es: Todo(s)

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: 301 Moved Permanently
es: 301 Movido permanentemente

en: 307 Temporary Redirect
es: 307 Redirección temporal

en: Status Code
es: Código de estado

en: 302 Found
es: 302 Encontrado

en: 303 See Other
es: 303 Ver otra ubicación

en: About
es: Acerca de

en: Redirect status
es: Estado de redirección

en: The redirect language.
es: El lenguaje de redirección.

en: Enabled entity types
es: Habilitar tipos de entidad
