Redirects entity manager (1.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: All
et: Kõik

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: About
et: Programmist
