Redirects entity manager (1.0.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: All
eu: Guztiak

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: About
eu: (r)i buruz
