Redirects entity manager (1.0.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Test
fi: Testi

en: Save
fi: Tallenna

en: All
fi: Kaikki

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: 301 Moved Permanently
fi: 301 Pysyvästi siirretty

en: 307 Temporary Redirect
fi: 307 Tilapäinen uudelleenohjaus

en: Status Code
fi: Tilakoodi

en: 302 Found
fi: 302 Löydetty

en: 303 See Other
fi: 303 Kts. toinen

en: About
fi: Tietoja

en: Redirect status
fi: Uudelleenohjauksen tila
