Redirects entity manager (1.0.0) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Language
fil: Wika

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: All
fil: Lahat

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay
