Redirects entity manager (1.0.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Test
gl: Proba

en: Save
gl: Gardar

en: All
gl: Todo

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: About
gl: Información

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
gl: Comece a escribir o título dun contido para seleccionalo. Tamén pode introducir unha ruta interna como %add-node ou unha URL externa como %url. Introduza %front para enlazar coa páxina principal. Introduza %nolink para amosar só o texto da ligazón. Introduza %button para amosar só o texto da ligazón accesible desde o teclado.
