Redirects entity manager (1.0.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Test
he: בדיקה

en: Save
he: שמירה

en: All
he: הכל

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: About
he: אודות

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
he: התחילו להקליד את הכותרת של הדף כדי לבחור אותו. לחילופין ניתן להזין נתיב פנימי כדוגמת %add-node or או כתובת URL חיצונית כמו  %url. הזינו %front  כדי ליצור קישור לדף הבית. הזינו %nolink כדי להציג רק את טקסט הקישור. הזינו %button כדי להציג טקסט קישור שנגיש לניווט מקלדת בלבד.
