Redirects entity manager (1.0.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Language
hi: भाषा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Test
hi: परीक्षण

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: All
hi: सभी

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: About
hi: के बारे में
