Redirects entity manager (1.0.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: All
hr: Svi

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: About
hr: Opis
