Redirects entity manager (1.0.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Language
id: Bahasa

en: Test
id: uji

en: Save
id: Simpan

en: All
id: Semua

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: 301 Moved Permanently
id: 301 Dipindah Permanen

en: About
id: Tentang

en: Enabled entity types
id: Jenis entitas yang diaktifkan
