Redirects entity manager (1.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: Test
is: Prófa

en: Save
is: Vista

en: All
is: Allt

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: About
is: Um
