Redirects entity manager (1.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Test
jv: Ujian

en: Save
jv: Simpen

en: All
jv: Kabèh

en: To
jv: Marang

en: About
jv: Ngenani
