Redirects entity manager (1.0.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: All
ka: ყველა

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან
