Redirects entity manager (1.0.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Test
kk: Тест

en: Save
kk: Сақтау

en: All
kk: Барлық

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен
